Zespół kancelarii BFP zajmuje się sprawami o błąd medyczny już 25 lat. Mamy ogromne doświadczenie w reprezentowaniu poszkodowanych pacjentów i ich rodzin w walce o godziwe odszkodowanie za błędy popełnione podczas leczenia. Opis konkretnych, wygranych przez nas spraw, znajdziesz na stronie kancelarii w zakładce "Wygrane sprawy".
 
Szefem zespołu prawników zajmujących się błędami medycznymi jest mec. Jolanta Budzowska.  
 
Mec. Jolanta Budzowska jest autorką dwóch blogów mających a celu popularyzowanie wiedzy na temat dochodzenia roszczeń odszkodowawczych z tytułu błędów medycznych i zdarzeń medycznych. 
 
Pierwszy pt. "Pomyłka lekarza", porusza kwestie związane z sytuacją pacjenta w obliczu różnych błędów medycznych takich jak błędna diagnoza, pozostawienie ciała obcego, pomyłka lekowa, opóźnione rozpoznania lub leczenie i wiele innych przypadków, których nie sposób wymienić. 
 
Drugi blog o błędach porodowych pt. "Błąd przy porodzie" opisuje problematykę związaną z nieprawidłowościami, do których dochodzi na etapie prowadzenia ciąży, porodu i okresu okołoporodowego. 
 
Błędy okołoporodowe są jednymi z najbardziej tragicznych w skutkach, a sytuacje opisane na blogu mogą dotyczyć niemal każdego z nas lub z naszego otoczenia. 
 
Artykuły na blogach możesz przeczytać albo odsłuchać, ponieważ są dostępne w formie podcastów.